49.7 Seizoensrating 2026 - 2027 Vorm49.6Trend→stabiel
Laatste wedstrijd20 september 202623e56e SKIL Ronde van Midden-Brabant19 d. geleden
Volgende wedstrijdGeen wedstrijd gepland
Laatste achievement12 september 2026🏅 NK-podium
Palmares
Nationale kampioenschappen 1 podium
Wedstrijden
dit jaar 21 2026
dit seizoen 10 2026 - 2027
totaal 110 sinds 2021
Resultaten · dit seizoen (2026 - 2027)
beste finish P2 Carrière: P2
zeges 0 Carrière: 0
podiums 1 Carrière: 5
top-10 2 Carrière: 16 (18%)
Prestatieverloop
P23
P2
P26
P49
P15
P5
P33
P18
P29
P13
P42
P3
P65
P64
P25
P67
P16
P24
P28
P15
P11
P31
P30
P19
P110
P55
P125
P39
P49
P2
P4
P10
P85
P104
P116
P79
P103
P27
P2
P70
P51
P50
P25
P16
P100
P118
P114
P136
P117
P50
P40
P71
P24
P11
P6
P75
P25
P46
P49
P42
P45
P16
P8
P26
P8
P7
P15
P49
P3
P39
P34
P18
P4
P34
P33
P28
P20
P27
P32
P40
P24
P19
P37
P27
P7
P5
P11
P7
P18
P18
VeloNext PS
ℹ️Je seizoensrating 2026 - 2027 is je gemiddelde prestatiescore voor de wedstrijden die je dit seizoen hebt gereden. Hieronder zie je de verschillende onderdelen die meetellen voor die score.
Consistentie 48% spreiding x finish%
Groei ▲ +9.6% t.o.v. 2025 - 2026
Gem. PS (carrière) 40.1 sinds 2021
Klassementspercentiel – eigen categorie
Geplande wedstrijden
Geen geplande wedstrijden gevonden (komende 3 maanden).
Race suggesties
💡 in jouw categorie, nog niet ingeschreven WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. ✍️ Startkaart WBVC ℹ️ Info op wbvc.nl
🥇 Winstkans 🏆 Podiumkans 🔥 Top-5 haalbaar 💪 Top-10 haalbaar
| Datum | Race | # | Pt | VeloNext PS |
|---|---|---|---|---|
| 20-09-2026 | 23e56e SKIL Ronde van Midden-Brabant | 23e | 0 | |
| | ||||
| 12-09-2026 | 🥈🏅 NK Studenten & Open Criterium @ High Tech CampusNK | 🥈 | 0 | |
| | ||||
| 30-08-2026 | DNFRonde van de Achterhoek | DNF | 0 | |
| | ||||
| 28-08-2026 | 26eProfronde Almelo | 26e | 0 | |
| | ||||
| 09-08-2026 | 49eCCM - West-Friese Dorpenomloop | 49e | 0 | |
| | ||||
| 12-07-2026 | 15e46e Wielerronde van Obdam | 15e | 0 | |
| | ||||
| 08-07-2026 | 5e63e Wielerdag van Monster | 5e | 0 | |
| | ||||
| 04-07-2026 | 33e MU23RS & WCS - Ronde van Twente | 33e | 0 | |
| | ||||
| 02-07-2026 | 18e61e Slag van Ambacht | 18e | 0 | |
| | ||||
| 01-07-2026 | 29eRonde van Horst & Telgt (Ermelo) - Veluweklassement 2026 | 29e | 0 | |
| | ||||
| 28-06-2026 | DNF🏅 NK Wielrennen (profs en beloften) @Omloop der ZevenheuvelenNK | DNF | – | – |
| | ||||
| 30-05-2026 | 13eRonde van Barneveld Vallei- en Eemklassement en Veluweklassement | 13e | – | |
| | ||||
| 29-05-2026 | 42e58e JvL Machineverhuur - Ronde van Nes aan de Amstel | 42e | – | |
| | ||||
| 10-05-2026 | DNFAlfa Bier Limburg Trofee | DNF | – | – |
| | ||||
| 03-05-2026 | 🥉UCI 1.2 HIVE Slag om Woensdrecht | 🥉 | – | |
| | ||||
| 11-04-2026 | DNFHLC 59ste Omloop van de Braakman | DNF | – | – |
| | ||||
| 22-03-2026 | 65e38e Bouwbedrijf Moeskops Omloop van de Houtse Linies | 65e | – | – |
| | ||||
| 21-03-2026 | 64eMU23RS & WCS - 42e/6e Wim Hendriks Trofee | 64e | – | |
| | ||||
| 15-03-2026 | DNFGrote prijs Reinigingswereld BWW Ronde van Woensdrecht | DNF | – | – |
| | ||||
| 14-03-2026 | 25e77ste Ronde van Oud-Vossemeer | 25e | – | |
| | ||||
| 21-02-2026 | 67eBosch&Nagelhout Voorjaarscompetitie t Loo #3 | 67e | – | |
| | ||||
| 21-09-2025 | 16e🏅 NK Wegwielrennen Studenten VAM-BergNK 2025Studenten Belofte, Elite, Professional-B (M) | 16e | – | |
| | ||||
| 30-08-2025 | DNFWielerronde van Zuidland 2025Belofte, Elite, Professional-B (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 29-08-2025 | 24eProfronde Almelo 2025Professional-A, Professional-B (M) | 24e | – | |
| | ||||
| 23-07-2025 | 28eRonde van Elspeet, Veluweklassement 2025 2025Belofte, Elite, Professional-B (M) | 28e | – | |
| | ||||
| 20-07-2025 | 15eSchadenberg Rondje Venhuizen 2025Belofte, Elite, Professional-B (M) | 15e | – | |
| | ||||
| 19-07-2025 | 11e72e Ronde van Ochten 2025Belofte, Elite, Professional-B (M) | 11e | – | |
| | ||||
| 06-07-2025 | 31eCCM & TCV - Omloop der Zevenheuvelen 2025Elite, Belofte (M) | 31e | – | |
| | ||||
| 29-05-2025 | 30e61e Ronde van Lekkerkerk 2025Belofte, Elite, Professional-B (M) | 30e | – | |
| | ||||
| 18-05-2025 | 19eWielerronde van Volendam 2025Belofte, Elite, Professional-B (M) | 19e | – | |
| | ||||
| 27-04-2025 | 110eHLC - HIVE Slag om Woensdrecht 2025Elite, Belofte, Prof-B (M) | 110e | – | |
| | ||||
| 16-03-2025 | 55eGrote prijs Reinigingswereld BWW Ronde van Woensdrecht 2025Belofte, Elite, Professional-B (M) | 55e | – | |
| | ||||
| 09-03-2025 | 125eHLC - 49ste Dorpenomloop Rucphen 2025Professional-A (M), Professional-B (M), Elite (M), Belofte (M) | 125e | – | |
| | ||||
| 29-09-2024 | 39eTCJ - 6e Mandemakers Keukens Omloop van Hil & Moer 2024U19 (Junioren) (M) | 39e | – | |
| | ||||
| 07-09-2024 | 49eKnwu Toekomstcup Omloop van de IJsseldelta 2024U19 (Junioren) (M) | 49e | – | |
| | ||||
| 05-08-2024 | 🥈Ronde van Noordeloos 2024U19 (Junioren) (M) | 🥈 | – | |
| | ||||
| 25-07-2024 | 4e50e Profronde Westland 2024U19 (Junioren) (M) | 4e | – | |
| | ||||
| 24-07-2024 | 10e84e Acht van Chaam 2024Klasse 1/ U19 (Junioren) (M) | 10e | – | |
| | ||||
| 30-06-2024 | 85e↳Junioren (M) 2024U19 (Junioren) (M) | 85e | – | |
| | ||||
| 30-06-2024 | 104e↳Junioren (M) 2024U19 (Junioren) (M) | 104e | – | |
| | ||||
| 29-06-2024 | 116e↳Junioren (M) 2024U19 (Junioren) (M) | 116e | – | |
| | ||||
| 28-06-2024 | 79e↳Junioren (M) 2024U19 (Junioren) (M) | 79e | – | |
| | ||||
| 28-06-2024 | 103e73e BESTRONICS Acht van Bladel 2024U19 (Junioren) (M) | 103e | – | |
| | ||||
| 15-06-2024 | DNF🏅 NK Wegwielrennen 15-18 jr (M-V) en Para-CyclingNK 2024U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 26-05-2024 | 27eKNWU Toekomst Cup Omloop van de Beemster 2024U19 (Junioren) (M) | 27e | – | |
| | ||||
| 09-05-2024 | 🥈59e ronde van Wernhout 2024U19 (Junioren) (M) | 🥈 | – | |
| | ||||
| 28-04-2024 | DNFTCM - De Fokker Slag om Woensdrecht 2024U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 21-04-2024 | 70eTCV - 39e EPZ Omloop van Borsele 2024 2024U19 (Junioren) (M) | 70e | – | |
| | ||||
| 06-04-2024 | DNFTOP Totaal-Zuiderzeeronde Criteriums 2024Klasse 1/ U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 01-04-2024 | 51e56e Grote Ronde van Gerwen 2024U19 (Junioren) (M) | 51e | – | |
| | ||||
| 17-03-2024 | 50eKNWU Toekomstcup - Tijdrit Biddinghuizen 2024U19 (Junioren) (M) | 50e | – | |
| | ||||
| 09-03-2024 | DNFTCJ - Kasseienomloop van Exloo 2024U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 17-09-2023 | DNFTCJ - 5e Mandemakers Keukens Omloop van Hil & Moer 2023U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 03-09-2023 | DNFSchwalbe TCM & TCJ - Omloop van Valkenswaard 2023U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 20-08-2023 | DNFTCJ - Résidence Valkenburg Klim Classic 2023U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 10-08-2023 | 25eWielerronde van Nootdorp 2023 2023Klasse 1/ U19 (Junioren) (M) | 25e | – | |
| | ||||
| 05-08-2023 | 16eWielerweekendmoerdijk 2023 2023Klasse 1/ U19 (Junioren) (M) | 16e | – | |
| | ||||
| 02-07-2023 | 118e↳Junioren (M) 2023U19 (Junioren) (M) | 118e | – | – |
| | ||||
| 02-07-2023 | 100e↳Junioren (M) 2023U19 (Junioren) (M) | 100e | – | |
| | ||||
| 01-07-2023 | 114e↳Junioren (M) 2023U19 (Junioren) (M) | 114e | – | |
| | ||||
| 30-06-2023 | 136e↳Junioren (M) 2023U19 (Junioren) (M) | 136e | – | |
| | ||||
| 30-06-2023 | 117e72e BESTRONICS Acht van Bladel 2023U19 (Junioren) (M) | 117e | – | – |
| | ||||
| 25-06-2023 | DNFNK Wegwielrennen 15-18 jr (M-V)NK 2023U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 18-06-2023 | DNF↳Junioren (M) 2023U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 17-06-2023 | 50e↳Junioren (M) 2023U19 (Junioren) (M) | 50e | – | |
| | ||||
| 17-06-2023 | 40e↳Junioren (M) 2023U19 (Junioren) (M) | 40e | – | |
| | ||||
| 17-06-2023 | DNFKNWU Toekomstcup - Col du Vam Tweedaagse 2023U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 11-06-2023 | 71eCCM & TCJ & TCV - Wielerdag Noordenveld 2023U19 (Junioren) (M) | 71e | – | |
| | ||||
| 04-06-2023 | DNFTCJ - Grote Prijs Steenbergen 2023U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 20-05-2023 | 24eTCJ - Omloop Door het Land van Bartje 2023U19 (Junioren) (M) | 24e | – | |
| | ||||
| 18-05-2023 | 11e58e ronde van Wernhout 2023U19 (Junioren) (M) | 11e | – | |
| | ||||
| 09-05-2023 | 6eDK Tijdrijden Midden 2023DK Junioren (M) | 6e | – | |
| | ||||
| 30-04-2023 | 75eTCM - De Fokker Slag om Woensdrecht 2023U19 (Junioren) (M) | 75e | – | |
| | ||||
| 27-04-2023 | 25e68e Oranjeronde van Amsterdam 2023U19 (Junioren) (M) | 25e | – | |
| | ||||
| 15-04-2023 | 46eTCJ - Arno Wallaard Memorial Junioren 2023U19 (Junioren) (M) | 46e | – | |
| | ||||
| 10-04-2023 | 49e55e Grote Ronde van Gerwen 2023U19 (Junioren) (M) | 49e | – | |
| | ||||
| 02-04-2023 | 42eKNWU Toekomstcup - Bergomloop Berg en Terblijt - In memorial Jo Dorscheidt en Marcel Gouka 2023U19 (Junioren) (M) | 42e | – | |
| | ||||
| 01-04-2023 | DNFTCJ - 51e L&M Workwear Omloop van Noordwest Overijssel/Grote Prijs Anna van der Breggen 2023U19 (Junioren) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 25-09-2022 | 45eTCJ - 4e BXS-Voordeligkunststof.nl Omloop van Hil & Moer 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 45e | – | |
| | ||||
| 17-09-2022 | 16eDC - Hoogeland Tweedaagse 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 16e | – | |
| | ||||
| 04-09-2022 | 8eRonde van Uithoorn 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 8e | – | |
| | ||||
| 28-08-2022 | 26eDC - Bergomloop Simpelveld 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 26e | – | |
| | ||||
| 05-08-2022 | 8e35e Super Criterium van Kwintsheul de G.P. van de Heul 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 8e | – | |
| | ||||
| 01-08-2022 | 7eRonde van Noordeloos 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 7e | – | |
| | ||||
| 22-06-2022 | DNSNK TijdrijdenNK 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | DNS | – | – |
| | ||||
| 19-06-2022 | 15e39e Wielerdag Zoeterwoude 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 15e | – | |
| | ||||
| 12-06-2022 | 49eCCM & TCJ - Wielerdag Noordenveld 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 49e | – | |
| | ||||
| 11-06-2022 | DNFOmloop van de Maasvallei 2022 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | DNF | – | – |
| | ||||
| 06-06-2022 | 🥉District Kampioenschap Midden (Mannen) 2022DK Nieuwelingen (M) | 🥉 | – | |
| | ||||
| 29-05-2022 | 39eGrote Leo van Berlo Ronde van Lieshout 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 39e | – | |
| | ||||
| 22-05-2022 | 34e54e Van Den Akker Aqua Service Ronde van Heeswijk - Tevens RK Zuid (El/Bel/Masters) 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 34e | – | |
| | ||||
| 20-05-2022 | 18e54e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 18e | – | |
| | ||||
| 17-05-2022 | 4eDK Tijdrijden Midden 2022DK Nieuwelingen (M) | 4e | – | |
| | ||||
| 15-05-2022 | 34eRonde van Woerden 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 34e | – | |
| | ||||
| 08-05-2022 | 33e↳Nieuwelingen (M) 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 33e | – | |
| | ||||
| 07-05-2022 | 20e↳Nieuwelingen (M) 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 20e | – | |
| | ||||
| 07-05-2022 | 28e↳Nieuwelingen (M) 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 28e | – | |
| | ||||
| 07-05-2022 | 27eDC - Col du Vam Tweedaagse 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 27e | – | |
| | ||||
| 23-04-2022 | 32eRonde van Maas-Waal 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 32e | – | |
| | ||||
| 18-04-2022 | 40e54e Grote Ronde van Gerwen 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 40e | – | |
| | ||||
| 27-03-2022 | 24eRonde van de Uithof 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 24e | – | |
| | ||||
| 13-03-2022 | 19e↳Nieuwelingen (M) 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 19e | – | |
| | ||||
| 12-03-2022 | 27e↳Nieuwelingen (M) 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 27e | – | |
| | ||||
| 12-03-2022 | 37e↳Nieuwelingen (M) 2022U17 (Nieuwelingen) (M) | 37e | – | |
| | ||||
| 06-03-2022 | 7eVoorjaarscompetitie District Midden #5 2022Diverse licentiecategorieën (M 15+) | 7e | – | |
| | ||||
| 27-02-2022 | 5eVoorjaarscompetitie District Midden #4 2022Diverse licentiecategorieën (M 15+) | 5e | – | |
| | ||||
| 27-06-2021 | 11eInterclubwedstrijden 15-18 jr. District Midden 2021Trainingswedstrijd (M/V 15+) | 11e | – | |
| | ||||
| 20-06-2021 | 7eRegionale trainingswedstrijd 15-18 jr District Midden 2021Trainingswedstrijd (M/V 15+) | 7e | – | |
| | ||||
| 13-06-2021 | 18eTrainingsritten 15-18 jr. District Midden 2021U17 (Nieuwelingen) (M) | 18e | – | |
| | ||||
| 06-06-2021 | 18eTrainingsritten 15-18 jr. District Midden #3 2021U17 (Nieuwelingen) (M) | 18e | – | |
| | ||||
VeloNext PS (max 100)
Meest samengereden Niels van der Laan (39x)
Grootste rivaal Dean Tol (50%)
Ff dit: het is gewoon voor de lol
Hieronder zie je tegen wie je het vaakst hebt gekoerst en hoe jullie wedstrijden zijn verlopen. Leuk om te bekijken en het geeft misschien net dat extra zetje om elkaar te blijven uitdagen. Het is geen officiële ranglijst, maar gewoon een leuke manier om inzicht te krijgen in de strijd binnen de koers. Je grootste "rivaal" van vandaag is misschien je teamgenoot van morgen.
Jullie koers
gelijkwaardige tegenstanders (31–69% winst) · min. 3 gezamenlijke races| Tegenstander | Races | Record | Win% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | Races 16 | Stand 8W – 8L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 14 | Stand 7W – 7L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 10 | Stand 5W – 5L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 6 | Stand 3W – 3L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 6 | Stand 3W – 3L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 6 | Stand 3W – 3L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 6 | Stand 3W – 3L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 6 | Stand 3W – 3L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 6 | Stand 3W – 3L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 6 | Stand 3W – 3L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 6 | Stand 3W – 3L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W – 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W – 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W – 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W – 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W – 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W – 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W – 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W – 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W – 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 van 47 achievements behaald
Nationale kampioenschappen 1 podium
🥈2026TweedeStudenten (M 15+) · Wegwielrennen
Aantal wedstrijden 4/5
✓
Smaak te pakken
10+
✓
Veteraan
25+
✓
Koersbeest
50+
✓
Kilometervreter
100+
110
🏁
Wielerlegende
150+
Discipline 3/13
✓
Tijdrijder
1+
✓
Gek op de klok
3+
4
🕐
Klokfanaat
5+
🔒
Klokspecialist
10+
🔒
Chronomeester
25+
🪨
Grindzoeker
1+
🔒
Gek op grind
3+
🔒
Gravelfanaat
5+
🔒
Gravelspecialist
10+
🔒
Grindmeester
25+
🎪
Omnium gereden ✓×5
5 omnium-deelname(s)
Neem deel aan een omnium (meerdere onderdelen)
🤝
Teamspeler 🔒
Nog geen ploegentijdrit gereden
Rijd minstens 1 ploegentijdrit
🎯
Puntenkoers gereden 🔒
Nog geen puntenkoers gereden
Rijd minstens 1 puntenkoers
Kalender 11/28
✓
Doordeweekse renner
1+
✓
Weekstrijder
10+
29
📅
Doordeweekse specialist
30+
🔒
Avondtrainer
50+
🔒
Doordeweekse legende
75+
✓
Paasrenner
1+
✓
Paastraditie
3+
3
🐣
Paasveteraan
6+
✓
Drie-in-een-week
1+
✓
Weekplanner
5+
8
📆
Weekkoning
10+
🔒
Kalendervreter
15+
🔒
Weekkampioen voor het leven
25+
✓
Pinksterrenner
1+
1
🌸
Pinkstertraditie
3+
🔒
Pinksterveteraan
6+
✓
Hemelvaartsracer
1+
✓
Hemelvaartstraditie
2+
3
⛪
Hemelvaartsveteraan
4+
✓
Koningsdagrenner
1+
✓
Koningsdagtraditie
2+
2
👑
Koningsdagveteraan
4+
🎆
Nieuwjaarsrenner 🔒
Zeldzaam — wedstrijden op 1 januari zijn uitzonderlijk
Rijd een wedstrijd op 1 januari
🎄
Kerstrenner 🔒
Ultra zeldzaam — bijna niemand rijdt met Kerst
Rijd een wedstrijd op 25 of 26 december
🐦
Vroege vogel 🔒
Nog niet minstens 30 dagen vooruit ingeschreven
Schrijf je minstens 30 dagen van tevoren in voor een wedstrijd
🔭
Meesterplanner 🔒
Nog niet minstens 60 dagen vooruit ingeschreven
Schrijf je minstens 60 dagen van tevoren in voor een wedstrijd
🌌
Vooruitziende blik 🔒
Nog niet minstens 90 dagen vooruit ingeschreven
Schrijf je minstens 90 dagen van tevoren in voor een wedstrijd
⏰
Last-minute renner 🔒
Nog niet last-minute ingeschreven
Schrijf je maximaal 2 dagen van tevoren in voor een wedstrijd