Nog geen uitslagen dit seizoen Zodra er een uitslag binnenkomt verschijnt hier de Seizoensrating.
Laatste wedstrijd8 juni 202417e🏅 NK Jeugdwielrennen 2024853 d. geleden
Volgende wedstrijdGeen wedstrijd gepland
Laatste achievement9 mei 2024π
Weekstrijder
Palmares
Wedstrijden
dit jaar 0 2026
dit seizoen 0 2026 - 2027
totaal 73 sinds 2021
Resultaten Β· dit seizoen (2026 - 2027)
beste finish β CarriΓ¨re: P1
zeges 0 Carrière: 1
podiums 0 Carrière: 1
top-10 0 Carrière: 39 (53%)
Prestatieverloop
P17
P9
P10
P21
P26
P8
P24
P15
P10
P8
P19
P23
P17
P10
P16
P18
P14
P17
P5
P5
P10
P19
P11
P4
P10
P4
P12
P16
P7
P11
P11
P11
P9
P8
P12
P11
P6
P26
P5
P11
P13
P10
P11
P4
P9
P10
P8
P15
P7
P8
P7
P12
P16
P11
P4
P14
P6
P13
P8
P5
P5
P8
P9
P13
P6
P7
P11
P6
P7
P9
P9
P21
P1
VeloNext PS
ℹ️Je seizoensrating 2026 - 2027 is je gemiddelde prestatiescore voor de wedstrijden die je dit seizoen hebt gereden. Hieronder zie je de verschillende onderdelen die meetellen voor die score.
Consistentie n/a spreiding x finish%
Groei β onvoldoende data
Gem. PS (carrière) 39.1 sinds 2021
Klassementspercentiel β eigen categorie
Geplande wedstrijden
Geen geplande wedstrijden gevonden (komende 3 maanden).
Race suggesties
π‘ in jouw categorie, nog niet ingeschreven WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
π₯ Winstkans π Podiumkans π₯ Top-5 haalbaar πͺ Top-10 haalbaar
| Datum | Race | # | Pt | VeloNext PS |
|---|---|---|---|---|
| 08-06-2024 | 17e🏅 NK Jeugdwielrennen 2024NK 2024VU13 | 17e | β | |
| | ||||
| 02-06-2024 | π₯Bob Scholte Memorial(omnium) 2024MU12, VU139e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 25-05-2024 | 4eRegio Kampioenschap Zuid weg jeugd 2024DK Jeugd - Categorie 4 (M/V)10e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 19-05-2024 | 7eEKOPLAZA Ronde van Uden 2024MU12, VU1321e overall | 7e | β | |
| | ||||
| 09-05-2024 | 6eOutput Jeugdronde van Schijndel 2024MU12, VU1326e overall | 6e | β | |
| | ||||
| 05-05-2024 | π₯75ste jubileumronde van Standdaarbuiten 2024MU12, VU138e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 04-05-2024 | 6e12e Kleeberg Challenge 2024MU12, VU1324e overall | 6e | β | |
| | ||||
| 28-04-2024 | 4eJeugd Kasseiencriterium Eijsden 2024 2024MU12, VU1315e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 21-04-2024 | 4eJeugdronde van Dommelen 2024 2024MU12, VU1310e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 14-04-2024 | π₯GP Leendert van der Born 2024MU12, VU138e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 07-04-2024 | 6e31e Hoppenbrouwers Techniek Jeugd wielerronde van de Reeshof 2024MU12, VU1319e overall | 6e | β | |
| | ||||
| 01-04-2024 | π₯1e EQili Kasseien Cup Sittard 2024MU12, VU1323e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 24-03-2024 | π₯FYSIO plus Wielerronde 2024MU12, VU1317e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 27-01-2024 | 10e🏅 Van der Valk Hotel Emmen NK Veldrijden Jeugd (tevens NK Veldrijden ID-renners)NK 2024VU13Veldrijden | 10e | β | |
| | ||||
| 07-01-2024 | 4eCornelissen Aannemingsbedrijf Jeugdveldrit Zeeland 2024MU12, VU13Veldrijden16e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 27-12-2023 | 6eCloosterman veldrit Breda 2023MU12, VU13Veldrijden18e overall | 6e | β | |
| | ||||
| 23-12-2023 | π₯Jos van der Vleuten cross 2023MU12, VU13Veldrijden14e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 17-12-2023 | 4eJeugdcross Oploo 2023MU12, VU13Veldrijden17e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 10-12-2023 | π₯DAG VAN DE KEIRIN - ook voor buitenlandse renners! 2023Keirin -Jeugd - U14 (V) - U13 (M)Baan5e overall | π₯ | β | β |
| | ||||
| 03-12-2023 | π₯Future Serie cat. 3 t.m. Elite Apeldoorn 2023Omnium - Jeugd - U13 (V) - U12 (M)Baan5e overall | π₯ | β | β |
| | ||||
| 10-09-2023 | π₯Jeugdronde van Geldrop 2023MU11, VU1210e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 09-07-2023 | π₯Jeugd Klimkoers Bocholtz 2023 2023MU11, VU1219e overall | π₯ | β | β |
| | ||||
| 11-06-2023 | 4eEKOPLAZA Ronde van Uden 2023MU11, VU1211e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 10-06-2023 | 4eNK Jeugdwielrennen 2023 Oudorp - AlkmaarNK 2023VU12 | 4e | β | |
| | ||||
| 04-06-2023 | π₯Wielerronde van Erp 2023MU11, VU1210e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 29-05-2023 | π₯6e Jo's IJssalon Jeugdronde Reuver 2023MU11, VU124e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 28-05-2023 | π₯Ronde van de Leren Zool (Rijen) 2023MU11, VU1212e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 18-05-2023 | 4eOutput Jeugdronde van Schijndel 2023MU11, VU1216e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 14-05-2023 | π₯LJT Limburg/Zuid-Oost: FranssenFranken Jeugdronde van Molenberg Heerlen 2023MU11, VU127e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 07-05-2023 | π₯26e Jeugd wielerronde de Gedempte Haven-Bergen op Zoom 2023DK Jeugd - Categorie 3 (M/V)11e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 30-04-2023 | π₯Jeugd Kasseiencriterium 2023 2023MU11, VU1211e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 27-04-2023 | π₯To Build Mini Acht van Chaam 2023MU11, VU1211e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 22-04-2023 | π₯Jeugdronde van Brakel 2023MU11, VU129e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 16-04-2023 | π₯GP Leendert van der Born 2023MU11, VU128e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 09-04-2023 | π₯Jeugdronde van Dommelen 2023 2023MU11, VU1212e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 02-04-2023 | 4e30e Hoppenbrouwers Techniek Jeugd wielerronde van de Reeshof 2023MU11, VU1211e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 26-03-2023 | π₯FYSIO plus Wielerronde 2023MU11, VU126e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 19-03-2023 | 8eJeugdronde Nieuwkuijk 2023 2023MU11, VU1226e overall | 8e | β | |
| | ||||
| 28-01-2023 | 5eLöwik Wonen & Slapen NK Jeugdveldrijden 2023 (tevens NK Veldrijden ID-rijders)NK 2023VU12Veldrijden | 5e | β | |
| | ||||
| 07-01-2023 | π₯Helmcross 2023MU11, VU12Veldrijden11e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 27-12-2022 | 5eCloosterman veldrit Breda 2022MU11, VU12Veldrijden13e overall | 5e | β | |
| | ||||
| 18-12-2022 | π₯Jeugdcross Oploo 2022MU11, VU12Veldrijden10e overall | π₯ | β | β |
| | ||||
| 02-10-2022 | π₯Jos van der Vleuten Cross 2022MU11, VU12Veldrijden11e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 25-09-2022 | π₯Jeugdronde van Gelderland - DK Oost Finale 2022MU10, VU114e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 11-09-2022 | π₯De 29ste Van Zelst Jeugdronde van Geldrop 2022MU10, VU119e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 03-09-2022 | 4e7e Kermisronde van de Weebosch 2022MU10, VU1110e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 27-08-2022 | π₯Jeugdronde van Maassluis 2022MU10, VU118e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 03-07-2022 | 4eEKOPLAZA Ronde van Uden 2022MU10, VU1115e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 26-06-2022 | π₯Jeugdronde op Heksenberg 2022MU10, VU117e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 11-06-2022 | 8eNK Jeugdwielrennen 2022NK 2022VU11 | 8e | β | |
| | ||||
| 06-06-2022 | π₯4e Jo's IJssalon Jeugdronde Reuver 2022MU10, VU117e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 29-05-2022 | π₯Grote Leo van Berlo Ronde van Lieshout 2022MU10, VU1112e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 26-05-2022 | 4eOutput Jeugdronde van Schijndel 2022MU10, VU1116e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 22-05-2022 | 4eWielerronde van Erp 2022MU10, VU1111e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 15-05-2022 | π₯Jeugdronde van Kampen 2022 2022MU10, VU114e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 08-05-2022 | π₯Rijk Zwaan Jeugdronde 2022MU10, VU1114e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 30-04-2022 | π₯Jeugdronde van Gouda (Selectie wedstrijd NK) 2022MU10, VU116e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 27-04-2022 | 4eMini Acht van Chaam 2022MU10, VU1113e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 24-04-2022 | π₯Jeugd Kasseiencriterium 2022 2022MU10, VU118e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 16-04-2022 | π₯Jeugdronde van Eibergen 2022MU9, VU9, VU105e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 10-04-2022 | π₯Jeugdronde van Dommelen 2022MU10, VU115e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 03-04-2022 | π₯29e Rabobank Jeugd wielerronde van de Reeshof 2022MU10, VU118e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 27-03-2022 | π₯FYSIO plus Wielerronde In het Gouden Hoefijzer 2022MU10, VU119e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 20-03-2022 | π₯Jeugdronde Nieuwkuijk 2022 2022MU10, VU1113e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 12-02-2022 | 6eNK Veldrijden JeugdNK 2022VU11Veldrijden | 6e | β | |
| | ||||
| 07-11-2021 | π₯Jeugdveldrit van Hilversum 2021MU10, VU11Veldrijden7e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 30-10-2021 | 4e3e Dwars door `t Zand 2021MU10, VU11Veldrijden11e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 09-10-2021 | π₯Jos van der Vleuten Cross 2021MU10, VU11Veldrijden6e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 26-09-2021 | π₯ID- & Jeugdronde van Calfven 2021MU9, VU9, VU107e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 12-09-2021 | π₯De 28ste Van Zelst Jeugdronde van Geldrop 2021MU9, VU9, VU109e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 11-09-2021 | 4eJeugdronde Nieuwkuijk 2021MU9, VU9, VU109e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 18-07-2021 | 6eMini Acht van Chaam 2021MU9, VU9, VU1021e overall | 6e | β | |
| | ||||
| 04-07-2021 | π₯Jeugdronde van Eibergen 2021MU9, VU9, VU10 | π₯ | β | |
| | ||||
VeloNext PS (max 100)
Meest samengereden Tijn Groffen (51x)
Grootste rivaal Cezan Van den Hout (53%)
Ff dit: het is gewoon voor de lol
Hieronder zie je tegen wie je het vaakst hebt gekoerst en hoe jullie wedstrijden zijn verlopen. Leuk om te bekijken en het geeft misschien net dat extra zetje om elkaar te blijven uitdagen. Het is geen officiΓ«le ranglijst, maar gewoon een leuke manier om inzicht te krijgen in de strijd binnen de koers. Je grootste "rivaal" van vandaag is misschien je teamgenoot van morgen.
Jullie koers
gelijkwaardige tegenstanders (31β69% winst) Β· min. 3 gezamenlijke races| Tegenstander | Races | Record | Win% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | Races 15 | Stand 8W β 7L | 53% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 2W β 1L | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 1W β 2L | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 1W β 2L | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 1W β 2L | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 11 | Stand 6W β 5L | 55% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 12 | Stand 7W β 5L | 58% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 8 | Stand 5W β 3L | 62% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 10 | Stand 4W β 6L | 40% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 6 | Stand 4W β 2L | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 6 | Stand 2W β 4L | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 22 | Stand 12W β 10L | 55% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 12 | Stand 8W β 4L | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 19 | Stand 7W β 12L | 37% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 25 | Stand 9W β 16L | 36% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 34 | Stand 21W β 13L | 62% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 van 46 achievements behaald
Aantal wedstrijden 3/5
β
Smaak te pakken
10+
β
Veteraan
25+
β
Koersbeest
50+
73
π
Kilometervreter
100+
π
Wielerlegende
150+
Discipline 0/13
β±οΈ
Tijdrijder
1+
π
Gek op de klok
3+
π
Klokfanaat
5+
π
Klokspecialist
10+
π
Chronomeester
25+
πͺ¨
Grindzoeker
1+
π
Gek op grind
3+
π
Gravelfanaat
5+
π
Gravelspecialist
10+
π
Grindmeester
25+
πͺ
Omnium gereden π
Nog geen omnium gereden
Neem deel aan een omnium (meerdere onderdelen)
π€
Teamspeler π
Nog geen ploegentijdrit gereden
Rijd minstens 1 ploegentijdrit
π―
Puntenkoers gereden π
Nog geen puntenkoers gereden
Rijd minstens 1 puntenkoers
Kalender 9/28
β
Doordeweekse renner
1+
β
Weekstrijder
10+
10
π
Doordeweekse specialist
30+
π
Avondtrainer
50+
π
Doordeweekse legende
75+
β
Paasrenner
1+
2
π£
Paastraditie
3+
π
Paasveteraan
6+
π
Drie-in-een-week
1+
π
Weekplanner
5+
π
Weekkoning
10+
π
Kalendervreter
15+
π
Weekkampioen voor het leven
25+
β
Pinksterrenner
1+
β
Pinkstertraditie
3+
4
πΈ
Pinksterveteraan
6+
β
Hemelvaartsracer
1+
β
Hemelvaartstraditie
2+
3
βͺ
Hemelvaartsveteraan
4+
β
Koningsdagrenner
1+
β
Koningsdagtraditie
2+
2
π
Koningsdagveteraan
4+
π
Nieuwjaarsrenner π
Zeldzaam β wedstrijden op 1 januari zijn uitzonderlijk
Rijd een wedstrijd op 1 januari
π
Kerstrenner π
Ultra zeldzaam β bijna niemand rijdt met Kerst
Rijd een wedstrijd op 25 of 26 december
π¦
Vroege vogel π
Nog niet minstens 30 dagen vooruit ingeschreven
Schrijf je minstens 30 dagen van tevoren in voor een wedstrijd
π
Meesterplanner π
Nog niet minstens 60 dagen vooruit ingeschreven
Schrijf je minstens 60 dagen van tevoren in voor een wedstrijd
π
Vooruitziende blik π
Nog niet minstens 90 dagen vooruit ingeschreven
Schrijf je minstens 90 dagen van tevoren in voor een wedstrijd
β°
Last-minute renner π
Nog niet last-minute ingeschreven
Schrijf je maximaal 2 dagen van tevoren in voor een wedstrijd