Nog geen uitslagen dit seizoen Zodra er een uitslag binnenkomt verschijnt hier de Seizoensrating.
Laatste wedstrijd3 januari 202524eRenewi Agrolux Light Race Westland643 d. geleden
Volgende wedstrijdGeen wedstrijd gepland
Laatste achievement9 mei 2024π Koersbeest
Palmares
Wedstrijden
dit jaar 0 2026
dit seizoen 0 2026 - 2027
totaal 61 sinds 2021
Resultaten Β· dit seizoen (2026 - 2027)
beste finish β CarriΓ¨re: P2
zeges 0 Carrière: 0
podiums 0 Carrière: 2
top-10 0 Carrière: 17 (31%)
Prestatieverloop
P24
P38
P43
P7
P16
P21
P23
P46
P19
P13
P7
P20
P14
P19
P11
P15
P12
P20
P13
P19
P21
P55
P16
P17
P20
P12
P30
P24
P13
P13
P28
P11
P2
P10
P24
P10
P7
P8
P12
P15
P12
P8
P10
P8
P9
P15
P14
P10
P5
P7
P5
P4
P3
P16
VeloNext PS
ℹ️Je seizoensrating 2026 - 2027 is je gemiddelde prestatiescore voor de wedstrijden die je dit seizoen hebt gereden. Hieronder zie je de verschillende onderdelen die meetellen voor die score.
Consistentie n/a spreiding x finish%
Groei β onvoldoende data
Gem. PS (carrière) 31.3 sinds 2021
Klassementspercentiel β eigen categorie
Geplande wedstrijden
Geen geplande wedstrijden gevonden (komende 3 maanden).
Race suggesties
π‘ in jouw categorie, nog niet ingeschreven WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
WBVC publiceert geen startlijst: geen voorspelling of veldsterkte. βοΈ Startkaart WBVC βΉοΈ Info op wbvc.nl
π₯ Winstkans π Podiumkans π₯ Top-5 haalbaar πͺ Top-10 haalbaar
| Datum | Race | # | Pt | VeloNext PS |
|---|---|---|---|---|
| 03-01-2025 | 19eRenewi Agrolux Light Race Westland 2025MU14, VU15Veldrijden24e overall | 19e | β | |
| | ||||
| 27-12-2024 | 33eCloosterman veldrit Breda 2024MU14, VU15Veldrijden38e overall | 33e | β | β |
| | ||||
| 27-10-2024 | DNSJeugdveldrit van Hilversum 2024MU14, VU15Veldrijden | DNS | β | β |
| | ||||
| 13-10-2024 | 34eAB Texel Group Veldrit Tiel 2024 2024MU14, VU15Veldrijden43e overall | 34e | β | |
| | ||||
| 29-09-2024 | 6eOoievaarsjeugdronde 2024MU13, VU147e overall | 6e | β | |
| | ||||
| 21-09-2024 | 12eJeugdronde van Gouda 2024MU13, VU1416e overall | 12e | β | |
| | ||||
| 01-09-2024 | 16eKlompenronde / NK weg ID Cycling 2024MU13, VU1421e overall | 16e | β | |
| | ||||
| 24-08-2024 | 17eJeugdronde van Maassluis 2024MU13, VU1423e overall | 17e | β | |
| | ||||
| 08-06-2024 | 46e🏅 NK Jeugdwielrennen 2024NK 2024MU13 | 46e | β | |
| | ||||
| 25-05-2024 | 13eJeugdwedstrijd van de Bult RJT regio West 2024MU13, VU1419e overall | 13e | β | |
| | ||||
| 18-05-2024 | 10eWielerdag RRC De Pedaalridders / RWC Ahoy 2024MU13, VU1413e overall | 10e | β | |
| | ||||
| 09-05-2024 | 6eWielerronde van het Purmerplein 2024MU13, VU147e overall | 6e | β | |
| | ||||
| 05-05-2024 | 14eRijk Zwaan Jeugdronde 2024MU13, VU1420e overall | 14e | β | |
| | ||||
| 27-04-2024 | 10e2de Kermisronde Oegstgeest 2024MU13, VU1414e overall | 10e | β | |
| | ||||
| 20-04-2024 | 14eArno Wallaard Jeugdtoernooi 2024MU13, VU1419e overall | 14e | β | |
| | ||||
| 14-04-2024 | 9eJeugdronde van Alphen aan den Rijn 2024MU13, VU1411e overall | 9e | β | |
| | ||||
| 07-04-2024 | 13eKampioenschap van Hoorn 2024MU13, VU1415e overall | 13e | β | |
| | ||||
| 06-04-2024 | 9eArie Verheij Jeugdronde Spijkenisse 2024MU13, VU1412e overall | 9e | β | |
| | ||||
| 23-03-2024 | 15eGrote Prijs van de Betuwe (Jeugd) 2024MU13, VU1420e overall | 15e | β | |
| | ||||
| 24-09-2023 | 10eOoievaarsjeugdronde 2023MU12, VU1313e overall | 10e | β | |
| | ||||
| 03-09-2023 | 15eKlompenronde 2023MU12, VU1319e overall | 15e | β | |
| | ||||
| 26-08-2023 | 13eJeugdronde van Maassluis 2023MU12, VU1321e overall | 13e | β | |
| | ||||
| 10-06-2023 | 55eNK Jeugdwielrennen 2023 Oudorp - AlkmaarNK 2023MU12 | 55e | β | |
| | ||||
| 04-06-2023 | 13e'Werktalent' Jeugdronde van Bergschenhoek 2023MU12, VU1316e overall | 13e | β | |
| | ||||
| 28-05-2023 | 15eJeugdronde van Lisse 2023MU12, VU1317e overall | 15e | β | |
| | ||||
| 14-05-2023 | 15eLJT Zuid West/Zuid Holland 2023MU12, VU1320e overall | 15e | β | |
| | ||||
| 27-04-2023 | 8e1ste Kermisronde van Oegstgeest 2023MU12, VU1312e overall | 8e | β | |
| | ||||
| 22-04-2023 | 25eArno Wallaard Jeugdtoernooi 2023MU12, VU1330e overall | 25e | β | |
| | ||||
| 16-04-2023 | 18eJeugdronde van Alphen aan den Rijn (NK-selectie ZH - ook voor meisjes!) 2023MU12, VU1324e overall | 18e | β | |
| | ||||
| 08-04-2023 | 10eArie Verheij jeugdronde Spijkenisse 2023MU12, VU1313e overall | 10e | β | |
| | ||||
| 25-03-2023 | 11eJeugdronde van Gouda (Selectie wedstrijd NK) 2023MU12, VU1313e overall | 11e | β | |
| | ||||
| 19-03-2023 | 21eJeugdronde Nieuwkuijk 2023 2023MU12, VU1328e overall | 21e | β | |
| | ||||
| 25-09-2022 | 8eOoievaarsjeugdronde - GP Hans de Jong 2022MU11, VU1211e overall | 8e | β | β |
| | ||||
| 02-07-2022 | π₯87ste Wielerronde van Kruiningen 2022MU11, VU12 | π₯ | β | |
| | ||||
| 18-06-2022 | 5eKlimomnium 2022 2022MU11, VU1210e overall | 5e | β | |
| | ||||
| 11-06-2022 | 24eNK Jeugdwielrennen 2022NK 2022MU11 | 24e | β | |
| | ||||
| 06-06-2022 | 9e4e Jo's IJssalon Jeugdronde Reuver 2022MU11, VU1210e overall | 9e | β | |
| | ||||
| 29-05-2022 | 5eRonde van de Leren Zool Rijen & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Ms) 2022MU11, VU127e overall | 5e | β | |
| | ||||
| 26-05-2022 | 7eOutput Jeugdronde van Schijndel 2022MU11, VU128e overall | 7e | β | |
| | ||||
| 22-05-2022 | 8eLJSW Lansingerland Berschenhoek regio Zuid-West/Zuid-Holland 2022MU11, VU1212e overall | 8e | β | |
| | ||||
| 14-05-2022 | 11eKlimronde Klein Zwitserland (wordt verreden in Sportpark Zielhorst !!) 2022MU11, VU1215e overall | 11e | β | β |
| | ||||
| 08-05-2022 | 8eRijk Zwaan Jeugdronde 2022MU11, VU1212e overall | 8e | β | |
| | ||||
| 30-04-2022 | 6eJeugdronde van Gouda (Selectie wedstrijd NK) 2022MU11, VU128e overall | 6e | β | |
| | ||||
| 10-04-2022 | 8eJeugdronde van Alphen aan den Rijn 2022MU11, VU1210e overall | 8e | β | |
| | ||||
| 02-04-2022 | 5eArie Verheij jeugdronde Spijkenisse 2022MU11, VU128e overall | 5e | β | |
| | ||||
| 27-03-2022 | 5eFYSIO plus Wielerronde In het Gouden Hoefijzer 2022MU11, VU129e overall | 5e | β | |
| | ||||
| 20-03-2022 | 11eJeugdronde Nieuwkuijk 2022 2022MU11, VU1215e overall | 11e | β | |
| | ||||
| 12-12-2021 | DNFGM Products Jeugdveldrit 2021MU11, VU12Veldrijden | DNF | β | β |
| | ||||
| 06-11-2021 | DNS18e Jeugdveldrit van Dordrecht 2021MU11, VU12Veldrijden | DNS | β | β |
| | ||||
| 30-10-2021 | DNS3e Dwars door `t Zand 2021MU11, VU12Veldrijden | DNS | β | β |
| | ||||
| 24-10-2021 | 9eZaanse veldrit ZWC DTS Zaandam 2021MU11, VU12Veldrijden14e overall | 9e | β | |
| | ||||
| 16-10-2021 | DNSGP DESTIL - Jeugd & Nieuwelingen M/V 2021MU11, VU12Veldrijden | DNS | β | β |
| | ||||
| 09-10-2021 | 7eJos van der Vleuten Cross 2021MU11, VU12Veldrijden10e overall | 7e | β | |
| | ||||
| 26-09-2021 | 4eID- & Jeugdronde van Calfven 2021MU10, VU115e overall | 4e | β | |
| | ||||
| 25-09-2021 | π₯Marion Gödde Klimklassement 2021MU10, VU117e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 19-09-2021 | π₯Jeugdronde van Kortenhoef / Dikke Bandenrace 2021MU10, VU115e overall | π₯ | β | |
| | ||||
| 12-09-2021 | 4eDe 28ste Van Zelst Jeugdronde van Geldrop 2021MU10, VU11 | 4e | β | |
| | ||||
| 11-09-2021 | π₯Jeugdronde Nieuwkuijk 2021MU10, VU11 | π₯ | β | |
| | ||||
| 05-09-2021 | DNSRijk Zwaan Klompenronde 2021MU10, VU11 | DNS | β | β |
| | ||||
| 28-08-2021 | DNSJeugdronde van Maassluis 2021MU10, VU11 | DNS | β | β |
| | ||||
| 18-07-2021 | 11eMini Acht van Chaam 2021MU10, VU1116e overall | 11e | β | |
| | ||||
VeloNext PS (max 100)
Meest samengereden Chris van Meggelen (37x)
Grootste rivaal Matias Fictoor (50%)
Ff dit: het is gewoon voor de lol
Hieronder zie je tegen wie je het vaakst hebt gekoerst en hoe jullie wedstrijden zijn verlopen. Leuk om te bekijken en het geeft misschien net dat extra zetje om elkaar te blijven uitdagen. Het is geen officiΓ«le ranglijst, maar gewoon een leuke manier om inzicht te krijgen in de strijd binnen de koers. Je grootste "rivaal" van vandaag is misschien je teamgenoot van morgen.
Jullie koers
gelijkwaardige tegenstanders (31β69% winst) Β· min. 3 gezamenlijke races| Tegenstander | Races | Record | Win% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | Races 4 | Stand 2W β 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W β 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 4 | Stand 2W β 2L | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 7 | Stand 3W β 4L | 43% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 5 | Stand 2W β 3L | 40% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 1W β 2L | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 2W β 1L | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 2W β 1L | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 2W β 1L | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 2W β 1L | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 2W β 1L | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 1W β 2L | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 3 | Stand 1W β 2L | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 9 | Stand 5W β 4L | 56% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 9 | Stand 5W β 4L | 56% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 11 | Stand 6W β 5L | 55% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 8 | Stand 5W β 3L | 62% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 10 | Stand 4W β 6L | 40% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 18 | Stand 10W β 8L | 56% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| | Races 13 | Stand 8W β 5L | 62% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 van 46 achievements behaald
Aantal wedstrijden 3/5
β
Smaak te pakken
10+
β
Veteraan
25+
β
Koersbeest
50+
61
π
Kilometervreter
100+
π
Wielerlegende
150+
Discipline 0/13
β±οΈ
Tijdrijder
1+
π
Gek op de klok
3+
π
Klokfanaat
5+
π
Klokspecialist
10+
π
Chronomeester
25+
πͺ¨
Grindzoeker
1+
π
Gek op grind
3+
π
Gravelfanaat
5+
π
Gravelspecialist
10+
π
Grindmeester
25+
πͺ
Omnium gereden π
Nog geen omnium gereden
Neem deel aan een omnium (meerdere onderdelen)
π€
Teamspeler π
Nog geen ploegentijdrit gereden
Rijd minstens 1 ploegentijdrit
π―
Puntenkoers gereden π
Nog geen puntenkoers gereden
Rijd minstens 1 puntenkoers
Kalender 6/28
β
Doordeweekse renner
1+
6
π
Weekstrijder
10+
π
Doordeweekse specialist
30+
π
Avondtrainer
50+
π
Doordeweekse legende
75+
π£
Paasrenner
1+
π
Paastraditie
3+
π
Paasveteraan
6+
π
Drie-in-een-week
1+
π
Weekplanner
5+
π
Weekkoning
10+
π
Kalendervreter
15+
π
Weekkampioen voor het leven
25+
β
Pinksterrenner
1+
2
πΈ
Pinkstertraditie
3+
π
Pinksterveteraan
6+
β
Hemelvaartsracer
1+
β
Hemelvaartstraditie
2+
2
βͺ
Hemelvaartsveteraan
4+
β
Koningsdagrenner
1+
β
Koningsdagtraditie
2+
2
π
Koningsdagveteraan
4+
π
Nieuwjaarsrenner π
Zeldzaam β wedstrijden op 1 januari zijn uitzonderlijk
Rijd een wedstrijd op 1 januari
π
Kerstrenner π
Ultra zeldzaam β bijna niemand rijdt met Kerst
Rijd een wedstrijd op 25 of 26 december
π¦
Vroege vogel π
Nog niet minstens 30 dagen vooruit ingeschreven
Schrijf je minstens 30 dagen van tevoren in voor een wedstrijd
π
Meesterplanner π
Nog niet minstens 60 dagen vooruit ingeschreven
Schrijf je minstens 60 dagen van tevoren in voor een wedstrijd
π
Vooruitziende blik π
Nog niet minstens 90 dagen vooruit ingeschreven
Schrijf je minstens 90 dagen van tevoren in voor een wedstrijd
β°
Last-minute renner π
Nog niet last-minute ingeschreven
Schrijf je maximaal 2 dagen van tevoren in voor een wedstrijd